Dostawa

Koszty dostawy w sklepie kid-sowy.pl zależą od formy dostawy, którą wybierzesz. Poniższe ceny dotyczą dostawy na terenie Polski. Jeżeli chcesz, aby Twoje zamówienie zostało wysłane poza granice Polski, skontaktuj się z nami kontakt@kid-sowy.pl . Wówczas poinformujemy Cię o przewidywanym koszcie dostawy zamówienia do wybranego przez Ciebie miejsca. 

Wszystkie produkty znajdują się w naszym magazynie. Przewidywany czas wysyłki wynosi 24 godziny od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym.  

Darmowa dostawa na terenie Polski obowiązuje za zamówienia na kwotę od 200 zł. 

  • koszt dostawy kurierem

przewidywany czas dostawy 1 - 2 dni robocze

17 PLN - przedpłata przelewem bankowym lub za pomocą szybkich płatności internetowych
20 PLN - płatność "za pobraniem" u kuriera 

  • Paczkomaty

9 PLN - przedpłata przelewem bankowym lub za pomocą szybkich płatności elektronicznych
9 PLN - płatność "za pobraniem" w paczkomacie

 

czas wysyłki zamówienia

  • kurier

Wysyłka kurierem jest najszybszą formą dostawy. Zamówienia wysyłamy w 24 godziny od dnia zaksięgowania opłaty za zamówienie na koncie bankowym sklepu. 

Zamówienie jest dostarczane w ciągu 1-2 dni od dnia wysyłki. Gdy zamówienie zostanie przygotowane do odbioru przez kuriera, otrzymasz wiadomość e-mail z numerem listu przewozowego.

  • paczkomaty

Wysyłka paczkomatami jest równie szybką formą dostawy. Zamówienia wysyłamy w 24 godziny od dnia zaksięgowania opłaty za zamówienie na koncie bankowym sklepu.

Jest ono dostarczane w ciągu 1-2 dni od dnia wysyłki. Gdy zamówienie zostanie nadane w paczkomacie, otrzymasz wiadomość e-mail z numerem listu przewozowego.

  • odbiór osobisty

Opłacone zamówienie dostarczamy do kawiarni Ciasteczkooo (ul. Alternatywy 7 lokal AU4) w ciągu 24 godzin od dnia zaksięgowania opłaty na koncie bankowym sklepu.

 

Czas wysyłki zamówień złożonych w weekendy, święta i dni wolne od pracy, liczony jest od pierwszego dnia roboczego następującego po okresie wolnym.

 

statusy dostępności produktów

  • spodziewana dostawa

Produkt nie jest aktualnie dostępny u nas, ale przewidywana jest jego dostawa do naszego magazynu. 

  • produkt niedostępny

Produkt aktualnie nie jest dostępny. Jeżeli jesteś zainteresowany tym produktem, użyj przycisku "powiadom o dostępności" znajdującego się na karcie produktu. Wówczas otrzymasz od nas wiadomość e-mail, gdy produkt będzie u nas dostępny.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl