Gryzak Vulli żyrafa Sophie

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 79,00 zł 79.00
ilość szt.

Opis

Żyrafa Sophie to najsłynniejszy na świecie gryzak, który stymuluje wszystkie zmysły niemowlęcia. Ciemne plamki na ciele żyrafki przyciągają wzrok malucha, delikatny pisk po wciśnięciu zabawki stymuluje słuch, unikalny, łatwy do rozpoznania zapach pobudza węch, miękkie, zaokrąglone elementy zabawki masują obolałe w trakcie ząbkowania dziąsła dziecka, wyjątkowy kształt żyrafki i jej delikatna faktura sprawiają, że gryzaczek jest łatwy do chwytania i trzymania, a także bardzo przyjemny w dotyku dla malucha.

Gryzak wykonany jest w 100% z naturalnego kauczuku, który jest całkowicie bezpieczny dla niemowląt.

Dlaczego Żyrafka Sophie jest tak wyjątkowa?

Wzrok u niemowląt początkowo nie rozróżnia detali i poszczególnych elementów zabawek oraz zlewających się, pastelowych kolorów. Ciemne plamki na ciele żyrafki kontrastujące z waniliowym tłem są zauważane przez niemowlęta i bardzo szybko rozpoznawane. To sprawia, że Żyrafka Sophie bardzo szybko staje się ulubioną, łatwo  rozpoznawalną wśród wielu innych zabawką.

Węch u niemowlęcia, w przeciwieństwie do wzroku, jest bardzo silnie rozwiniętym i wyjątkowo czułym zmysłem. Dzięki niemu maluch kieruje główkę w stronę pełnej mleka piersi mamy. Znajomy zapach domu i mamy pozwala dziecku czuć się bezpiecznie. Żyrafka Sophie delikatnie pachnie naturalnym kauczukiem z drzewa Hevea. Znajomy zapach ulubionej zabawki wyzwala w dziecku pozytywne emocje.

Dźwięk, który wydaje Żyrafka po naciśnięciu, jest przyjemny dla ucha niemowlęcia. Najczęściej rozśmiesza malucha, jest dla niego przyjazny i pomaga mu zrozumieć związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy naciśnięciem, a dźwiękiem.

Jednym ze sposobów poznawanie świata przez niemowlęta jest branie wszystkiego do buzi. W czasie ząbkowania jest to również metoda na złagodzenie bólu spuchniętych dziąsełek. Żyrafka Sophie wykonana jest ze 100% naturalnego kauczuku i barwiona farbami spożywczymi. Miękkie, zaokrąglone części żyrafki doskonale dopasowują się do buzi malucha, idealnie masują dziąsła i przynoszą dziecku ulgę przy ząbkowaniu.

Niemowlę odbiera emocje i doznania za pomocą dotyku. Ciało malucha jest wrażliwe na faktury materiałów, ich miękkość i delikatność. Żyrafka Sophie jest aksamitna w dotyku. Wywołuje w maluchu uczucie przyjemności, wzbudza pozytywne emocje, które z kolei korzystnie przekładają się na rozwój dziecka.

Żyrafka Sophie jest lekka i idealnie dopasowana  do małych rączek dziecka. Niemowlę z łatwością może trzymać zabawkę. Ułatwia to wyjątkowy kształt gryzaczka, długa szyja i nogi żyrafy.

Informacje:

Żyrafki nie wolno sterylizować , wyparzać, wystawiać na działanie źródła ciepła. Gryzak należy czyścić wilgotną szmatką. Należy unikać zamoczenia elementu piszczącego.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl