Czas realizacji zamówienia

Wiemy, że czekasz na swoje zamówienie. Wiemy, że zależy Ci na czasie. Dlatego zamówienia wysyłamy w 24 godziny od zaksięgowania wpłaty za zamówienie. Sprzedajemy produkty dostępne w naszym magazynie, dlatego czas wysyłki jest tak krótki.

 

Przewidujemy następujący czas realizacji zamówień:   

  • przesyłka kurierem 

Wysyłka w 24 godziny (nie dotyczy weekendów i świąt) od momentu zaksięgowania wpłaty. Zamówienie jest dostarczane przez kuriera pod adres wskazany w zamówieniu. Po odebraniu paczki przez kuriera otrzymujesz od nas e-mail z numerem listu przewozowego. Dzięki temu możesz sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka. Czas dostawy wynosi zazwyczaj 1 - 2 dni robocze.  

  • przesyłka paczkomatem

Paczkomaty są bardzo wygodną formą dostawy zamówień i często są wybierane przez naszych Klientów. W skrytce paczkomatu odbierasz zamówienie kiedy chcesz i w dowolnych godzinach. Wysyłka zamówienia w 24 godziny (nie dotyczy weekendów i świąt) od momentu zaksięgowania wpłaty. Po utworzeniu przez nas listu przewozowego otrzymujesz jego numer na swój adres e-mail. Dzięki temu możesz sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka. Czas dostawy wynosi zazwyczaj 1 - 2 dni robocze. 

  • odbiór osobisty

Zamówienie możesz również odebrać osobiście w Warszawie na Ursynowie w naszym punkcie odbioru:
Kawiarnia "Ciasteczkooo" przy ul. Alternatywy 7 lok. AU4 (wejście od ul. Gandhi) czynna jest codziennie z wyjątkiem świąt od godziny 10.00 do godziny 20.00.

Zamówione produkty dostarczamy do kawiarni "Ciasteczkooo" w ciągu 24 godzin od dnia zarejestrowania płatności na koncie bankowym sklepu. 

 

Czas wysyłki zamówienia złożonego w weekendy, święta i dni wolne od pracy liczony jest od pierwszego dnia roboczego następującego po okresie wolnym. Przesyłki opłacone (przelewem lub szybkimi płatnościami) wysyłamy po zaksięgowaniu kwoty za zamówienie na koncie bankowym firmy. Zamówienia z płatnością “za pobraniem” wysyłamy w ciągu 24 godzin. 

 

O wszystkich etapach zamówienia jesteś informowany na bieżąco.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl