O sklepie

Historia naszego sklepu sięga ery dinozaurów :) A w każdym razie dosyć dawnych czasów, w których internet niemalże raczkował, a o smartfonach się nawet nie śniło.

 

Firma TEKATU Kinga Twarowska-Trukan, która jest właścicielem sklepu www.kid-sowy.pl istnieje na rynku od kilku ładnych lat, a dokładniej od 2011 roku. 

 

Pierwsze kroki

Pierwsze kroki stawialiśmy jako niewielki sklepik z chustami do noszenia dzieci i pierwszymi na rynku nosidełkami ergonomicznymi. W ofercie były też skarpetki antypoślizgowe, kapcie paputki i pierwsze przytulanki dla niemowląt. Z czasem nasza oferta poszerzyła się o inne produkty z asortymenty dziecięcego i niemowlęcego. Wiele rzeczy testowaliśmy na naszych własnych dzieciach i, jeśli coś się sprawdziło, również wprowadzaliśmy to do oferty.

Nasza historia to opowieść o wielu próbach, sukcesach, błędach i zmianach. Jedno, co się nie zmieniało to założenie, że nasi Klienci muszą otrzymać swoje zamówienia szybko i w stanie idealnym. Dlatego od zawsze mamy swój magazyn i pilnujemy realizacji Waszych zamówień od samego początku do końca.

 

Dawno, dawno temu…

Nasz pierwszy sklep nosił nazwę ababa. Zbudowany był na nowoczesnym (jak na tamte czasy silniku) i byliśmy z niego bardzo dumni. W tamtym czasie nawiązaliśmy fajne relacje z naszymi Klientami, dostawcami, dystrybutorami i innymi sklepami.
To były inne czasy. Społeczność internetowa była dużo mniejsza, mniej anonimowa. Innymi słowy miała twarz, uśmiech, słowo. 

A jednak, nie wszystko poszło po naszej myśli i musieliśmy zmieniać nazwę, silnik sklepowy - praktycznie wszystko. 

 

Era maluchów

Początki kolejnego sklepu zbiegły się w czasie z narodzinami naszych dzieci, dlatego też głównym kręgosłupem asortymentu były chusty do noszenia dzieci, nosidła i szeroki asortyment niemowlęcy. 

powstało Nosimy Dziecko - sympatyczny sklepik i wypożyczalnia chust i nosideł. Prowadziliśmy konsultacje i pokazy w zaprzyjaźnionej kawiarni Ciasteczkooo na warszawskim Ursynowie. I znowu zaczęło być świetnie. Wszystko działało bez zarzutu. Byliśmy dla Was dostępni on-line praktycznie o każdej porze dnia i nocy. Ileż to fantastycznych rozmów odbyliśmy z Wami - świetnymi Mamami i cudownymi Kobietami, które gdzieś w wirze codziennych obowiązków szukały idealnej chusty lub nosidełka dla maluszka. Ileż to razy spotykaliśmy się w kawiarni, żeby pokazać Wam - tak na szybciutko - podpowiedzieć, co i jak zamotać lub gdzie przypiąć tę nieszczęsną klamrę od nosidła.

Jeździliśmy na targi, nieco udzielaliśmy się w mediach. Było super!

 

 

Dojrzewamy

Przyszedł jednak czas, aby pożegnać się z asortymentem typowo noworodkowo-niemowlęcym. Jesteśmy trochę takimi niespokojnymi duchami i spokój oznacza nudę. Dlatego kolejny sklep był już nieco doroślejszy. W sklepie o wdzięcznej nazwie Vern&Nea zaproponowaliśmy Wam dużo więcej artykułów dla nieco starszych dzieci. Szukaliśmy drogi i pomysłu na siebie. I wiecie co? Doszliśmy do wniosku, że widocznie tak już jest. Nic nie jest stałe i wieczne, dlatego nie boimy się zmian i lubimy podejmować wyzwania. 
Nazwa kid-sowy.pl pojawiła się przy kubku porannej kawy. Sowa, sówka, mądra sowa, nieco drapieżna sowa, spokojna sowa, sowa tajemnicza, sowa niepokorna - każda sowa jest inna :) 

 

 

W następnym kroku postanowiliśmy podzielić asortyment i stworzyć dwa niezależne sklepy, które jednocześnie mogą realizować wspólne zamówienia. Dlaczego? Ponieważ chcemy ułatwić Wam zakupy. 

  • W naszych sklepach możecie składać zamówienia oddzielnie, ale możecie też je połączyć. Wystarczy, że się nami skontaktujecie w tej sprawie.

Tak powstał sklep www.kidsowy.pl z kapciami, bucikami, skarpetkami dziecięcymi. 

Zapraszamy na zakupy :)

 

My w sieci

Wysłaliśmy do testów bambusowy kocyk czytaj więcej 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl