Opcje przeglądania

Wisiorek Bola łączy wyjątkowy urok eleganckiej biżuterii dla ciężarnych i niebanalnego gadżetu, który dzięki delikatnym dźwiękom dzwoneczka działa uspokajająco na malucha w brzuchu.

 

Wisiorek Bola: niezwykła biżuteria, która powstała z myślą o przyszłej mamie i maluszku.

W kid-sowy.pl znajdziesz wyjątkowy prezent dla przyszłej mamy - oryginalny wisiorek Bola. Wisiorek jest w kształcie ozdobnej kulki z maleńkim dzwoneczkiem ukrytym w jej wnętrzu. Ale tu nie tylko wygląd jest doskonały. Wisiorek Bola to drobiazg, który - delikatnym dźwiękiem dzwoneczka - przypomina przyszłej mamie o jej wyjątkowym stanie. Słyszy go również maluszek i kojarzy z błogim stanem absolutnego bezpieczeństwa. 

 

Wisiorek Bola: tradycyjny meksykański dzwoneczek, który ma chronić przyszłą mamę i przywoływać dobre anioły.

W wierzeniach pochodzących aż z dalekiego Meksyku, dźwięk malutkiego wisiorka odgania złe moce i pomaga przyszłej mamie w spokojnym przejściu całej ciąży. Ozdobna kuleczka noszona jest przez przyszłe mamy na wysokości ciążowego brzuszka. Przyjemne dzwonienie dociera również do maluszka w brzuszku. Według naukowców, maluch w brzuchu mamy słyszy już od około 20. tygodnia ciąży. Są to dźwięki nie tylko z najbliższego otoczenia, jakim jest bezpieczny brzuch mamy, ale również spoza tego schronienia. Dzwoneczek wisiorka Bola dociera do malucha, uspokaja go, łagodzi stres i zwiększa jego poczucie bezpieczeństwa.

 

Wisiorek Bola: prezent podarowany z miłością.

Prezent dla przyszłej mamy powinien być wyjątkowy. Wiesz jak to jest, gdy stoisz przed trudnym wyborem niezwykłego prezentu, który zachwyci przyszłą mamę. Śpioszki, smoczek, gryzak lub grzechotka - czyli typowe prezenty z rodzaju “uroczych i praktycznych”. Wisiorek Bola wychodzi poza ramy zwykłego prezentu. 

 

Dźwięk wisiorka Bola, który towarzyszy dziecku od życia płodowego i dłużej już po porodzie.

Dzwoneczek ukryty we wnętrzu ozdobnej kuleczki słyszany jest przez malucha od około 20. tygodnia ciąży. Malec przyzwyczaja się do niego i zapamiętuje go.  Jest stałym elementem rzeczywistości, której jeszcze nie zna. Po porodzie delikatny dźwięk ułatwia maluchowi zaadaptowanie się w nowej sytuacji, łagodzi kolki, ułatwia zasypianie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl